Pompa Ünitesi HE

Asansörler için tasarlanmış elektronik valfli hidrolik pompa üniteleri maksimum sessizlik ve seyahat esnasında maksimum konfor sağlamakla beraber, önemli bir verim artışına ve amaca uygun bir enerji tasarrufuna sahiplerdir.

Silindirler

Pistonlarımızın geniş etki alanları sayesinde kurulumla ilgili her türlü talebi karşılayabilme özelliğine sahiplerdir. Silindirlerimiz modern geri dönüşümlü hidrolik yağlarla çalışabilmektedir.

Pompa Ünitesi HM

Asansörler için tasarlanmış hidrolik pompa üniteleri maksimum sessizlik ve seyehat esnasında maksimum konfor sağlar.

Pompa Ünitesi HI

Yeni tesisler ve modernleşme için ideal olan Omarlift HI pompa üniteleri geleneksel pompa üniteleriyle karşılaştırıldığında elektirik tüketiminde %48,8′ e varan bir tasarruf sağlar. Son derece yenilikçi içeriği sayesinde, HI pompa üniteleriyle konfor ve enerji tasarrufu açısından sınıfının en iyisidir. Omarlift tarafından  tasarlanmış, test  edilmiş ve garantili olan HI pompa ünitelerinin kurulumu kolay; parametrelerin ayarlanması ise el terminalinin entegre edilmesi sayesinde basit ve hızlıdır. TÜV’ün EN81-2: A3:2009 Standartlarına uygun olarak HDU cihaz güvenliği sertifikası mevcuttur.